Verslo aplinka: būk tarp žmonių, kurie skatins Tave ir Tavo verslą augti

Verslo aplinka –„sporto klubas”, skirtas auginti verslumo raumenis. Kodėl didžioji dalis sportuojančių žmonių renkasi ne sportą namuose, o sporto klubą? Kodėl daugiau kaip pusė sportuojančių žmonių sportuoja ne vieni, o su draugu?

Aplinka daro didelę įtaką mūsų darbingumui, motyvacijai ir rezultatams (nieko naujo). Kai turi tikslą užsiauginti raumenų, pagerinti sveikatą, eini į sporto klubą. Sporto klube yra lengviau sportuoti ne tik todėl, kad motyvuoja pinigai, sumokėti už abonementą, bet ir skatina aplink sportuojantys žmonės. Tiesiog žiūri, matai jų rezultatus ir kažkas viduje neleidžia sustoti, skatina lieti prakaitą ir pasiekti to paties, o gal net daugiau. „Jei gali jis, galiu ir aš!”. Darosi žymiai sunkiau tingėti ir sau nuolaidžiauti.

Dar vienas privalumas: sporto klube tave supa panašių tikslų siekiantys žmonės. Todėl jie gerai supranta tave ir sunkumus, su kuriais tu susiduri. Dar daugiau, jie jau turi sukaupę vienokios ar kitokios patirties, taigi tu visada gali gauti vertingų patarimų, kaip taisyklingai atlikti pratimus, kaip susidėlioti mitybą ir t.t.

Šitą sveiko gyvenimo būdo ir sporto klubų reklamą būtų galima tęsti ir tęsti. Tačiau svarbu tai, kad visi aukščiau išvardinti argumentai paskatino pagalvoti apie sukūrimą aplinkos, kuri padėtų, motyvuotų ir skatintų neapsamanoti kiek sudėtingesniame sporte – versle. Palaikymas, motyvacijos skatinimas, atsakomybė prieš kitus už savo tikslus, dalinimasis naudinga patirtimi, bendravimas su tokiais pat veikliais žmonėmis, pajautimas savo patirties vertės, galimybė pasisemti patirties iš kitų – visai tai įgyvendinama Verslo aplinkos „treniruotėse”.

Kaip vyksta Verslo aplinka?

  • Viskas prasideda nuo tikslo – kiekvienas dalyvis formuoja konkretų tikslą, paremtą SMART technika.
  • Renkamės „sportuoti” vieną kartą į savaitę, antradienį.
  • Susitikimo pradžioje kiekvienas pasisako, ką per savaitę padarė savo tikslui pasiekti.
  • Dalinamės patirtimi, patarimais, vieni kitems padedam sugalvoti sprendimus iškilusioms problemoms.
  • Atmosfera neformali. Sportuojam su malonumu.

Pamatyk trumpą video iš Verslo aplinkos

Jeigu nematai video spausk šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=Hrp1b1zx40A


Gaukite „Verslas kitaip“ naujienas

Internetinio marketingo triukai

Sėkmingų sprendimų apžvalgos

Atviri ir motyvuojantys straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *