Verslas 2 skirtingose srityse?

Klausimas: Ar įmanoma sukurti verslą 2 skirtingose srityse?

Verslo pradžioje patarčiau nesiblaškyti ir daryti verslą tik vienoje nišoje. Net jeigu testuojate kelias verslo idėjas. Pabandykite vieną idėją, jeigu nepasiseks arba nepatiks eikite prie kitos. Bet nebandykite visko spėti vienu metu.

Pradžioje Jums reikia išmokti daryti verslą. O geriausiai mokytis su vienu projektu, net jeigu jis yra labai mažas. Iš esmės visi procesai bet kuriame versle yra panašus. Ir jeigu sugebėsite sukurti vieną verslą, veliau galėsite tai padaryti su naujomis idėjomis.

Daugiau apie tai pasakoju video:

Jeigu nematote video spauskite šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=0OWusMPMAw0


Gaukite „Verslas kitaip“ naujienas

Internetinio marketingo triukai

Sėkmingų sprendimų apžvalgos

Atviri ir motyvuojantys straipsniai

13 thoughts on “Verslas 2 skirtingose srityse?

 1. Sveiki,

  liuks jūsų reportažai. Bet man kilo keletą klausimų.
  1. O tai šalutinė veikla nesiskaito kaip tarkim jūsų šis http://verslaskitaip.lt/ tinklapis ir video gaminimas?
  2. Kaip neperdegt? Pagrindinė mano priežastis kodėl aš neužsistoviu ties viena idėja tai perdegimas. Kaip to išvengiate?

  1. Dariau, smagu, kad seki mūsų bloga, ačiū tau 😉
   1. Aš kalbėjau apie verslo pradžią. Kai pradedi verslą, tuo labiau, jeigu anksčiau nebuvo rimtos patirties, tada geriau nesiblaškyti ir dirbti ties vienu projektu. Bet ir mūsų atveju, mes pagrindę dirbame prie vyriškų papuošalų, o video filmuojame tik kartą per savaitę. Viską darome iš pirmo dublio, todėl tai užtrunka tik kelias valandas. Aš gi kalbėjau apie tokias veiklas, prie kurių reikia praleisti daug laiko.
   2. Dėl perdegimo, manau yra dvi priežastys:
   a) Pinigai. Nėra to rezultato, kurio tikėjaisi pačioje pradžioje. Arba ilgai darai-darai-darai, o pinigų jokių negauni. Nes nuo pat veiklos pradžiose patartina iškarto pradėti pardavinėti. Nesvarbu, kad produktas dar neparuoštas galutinai, ar neužbaigta svetainė.
   b) Pradedi dirbti su idėja, kuri iš tikrųjų tau nepatinka.

   Čia mano nuomonė, nesu psichologas 🙂

   Patariu ateiti į mūsų nemokamą seminarą šį šeštadienį, gegužės 10 d. Vilniaus verslo kolegijoje. Daugiau informacijos rasi čia http://www.verslaskitaip.lt/startas

   1. Taip, čia pakomentavau šiaip, nes autoriai atrodo išgi užsiima ne tik pagrindine veikla. Mano nuomone, tikriausiai ateina laikas kažkada, kai vienintele veikla užknisa, ir tada pradeda ieškoti kuo dar užsiimti. Pavyzdžiui, mokyti kitus. Tik reikia, kad nenukentetu pagrindine veikla. Iš kitos puses daug GURU siulo „“nedeti visu kiaušinių į vieną krepšį“, t.y. turėti keletą pajamų šaltinių, kad būtų saugiau – dalį pajamų gauni iš vinur, dalį iš kitur. Vienur nukrenta pajamos, gyveni iš kitos veiklos. Tačiau ar tai gerai ž nežinau, nuo žmogaus priklauso.

    Aš asmeniškai darau sprendimus, kad gryžčiau prie vienos veiklos nuo trijų. Nes gyvenimo nera. Todėl autorių patarimą – pasilikti 1 veiklą – palaikau 100 proc. Nes su 3 veiklom galima galvą nusilaužti, jei aišku visur nori padaryti gerai. To niekada nepavyks, kaip Sergej ir pasakė.

    1. Tai pirmas organizuojamas toks seminaras, tai nelabai spėjame pasiruošti su filmavimais ir panašiai.
     Bet dar organizuosime ateityje 😉

 2. Teisingai, kelio pradžioje reikia susifokusuoti ties viena idėja 100 procentų. Kitaip nepasiseks.
  Bet jeigu į tą patį klausimą atsakinėtume kai jau verslas susiformavęs, jau atsiranda variantų. Ideali situacija tokia, kad pradžioje užaugini idėją, ji pradeda generuoti pajamas, tada pasamdai kitus žmones ją prižiūrėti ir eini prie kitos idėjos, ir tada abiems verslams skiri 50% laiko.

  Teisingai Rokas sako kad negalima dėti visų kiaušinių į vieną krepšį. Pavyzdys yra online-verslininkai tokie kaip Pat Flynn su „Smart Passive Income“ strategija – pažiūrėjus į jo pajamas (http://www.smartpassiveincome.com/my-monthly-income-report-march-2014/), jis uždirba iš septynių skirtingų šaltinių (plius dar Affiliate galima skaidyti į daug atskirų), tad jei vienas koks verslas žlugs, lieka kiti ir tragedijos nėra. Bet, be abejo, iki tokio rezultato nueita ne per vienus metus kruopštaus darbo.

  1. Povilai, teisingai, kai jau verslas yra įsivažiavęs, galima bandyti daryti ir kitus verslus. Aš kalbėjau tai grupei žmonių, kurie tik galvoja apie verslo pradžią. Verslo galima išmokti, ir geriau mokytis su vienu projektu 😉

 3. Man trūksta tik trupučio info ir einu registruotis į VMI ir jūs kaip prekybininkai manau su tuo susidūrėte ir galėsite atsakyti. Tarkime mano tiekėjai yra iš ebay, alibaba, užsienio. Kokius man dokumentus reikia rinkti iš jų, kad deklaruojant pajamas galėčiau pagrįsti prekių įsigijimo išlaidas? Ar tam užtenka pirkimų istorijos, kurią rodo ebay? Kaip ten su muitais, jei pvz užsisakyčiau daugiau aksesuarų telefonams iš kinijos? Kaip jūs su tuo tvarkotės?
  Kaip įdiegiete savo sveitainėje galimybė atsiskaityti per bet kurį LT banką? Ar tam reiktų atsidaryti atskirą sąskaitą verslui?

  Ačiū už atsakymus.

  1. Iš teikėjų reikia prašyti, kad atsiųstų invoice’ą. Vėliau invoice ir banko išrašas apie mokėjimą parodo išlaidas.
   Jeigu užsakomas didesnis kiekis ne iš ES šalių, tai muito klausimais rūpinasi tarpininkai, kurie už tai mokesti. Mūsų atveju, tai yra iki 100 Lt.
   Dėl mokėjimu per visus bankus, mes naudojame mokejimai.lt sistemą. Atskiros sąskaitos atidarinėti nereikia, mokejimai.lt paskyra yra kaip sąskaita banke. Iš jos vėliau galima padaryti pavedimą į savo banko sąskaitą.

 4. Ačiū, jūs nuostabūs. Jūsų video pamokymų dėka aš supratau kaip viskas veikia internetinėje erdvėje. Kalbėdami apie pinigus mane motyvavote dirbti ir kurti. Mano paskaičiavimais, savo internetinę parduotuvę paleisiu jau kitą mėnesį. Linkiu jums sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *