Seminarai

Norime, kad kitaip į verslą pažvelgtų kuo daugiau žmonių, todėl be tinklaraščio rašymo organizuojame ir praktinius seminarus, kurių metu dalinamės savo ir mūsų klientų verslų bei rinkodaros patirtimi.

Draugai, primename, kad spausdami „Patinka“ ir „Dalintis“ Jūs labai motyvuojate mus aktyviau publikuoti naujus straipsnius ir video įrašus.

Nemokami seminarai

1. „2015 metų internetinio marketingo tendencijos“

 

2. „5 žingsnių marketingo strategija, kuri pritraukia 2 kartus daugiau klientų iš interneto“

 

 3. „Marketingo ir pardavimų sinergija“

 

Mokami seminarai

1 dienos mokymai
„Verslas kitaip“  – praktinis 8 valandų video seminaras. Seminaras skirtas visiems, kurie nori, bet nežino kaip, arba žino, bet nesiryžta. Tai seminaras apie pirmąsias kliūtis ir povandeninius akmenis bei kaip jų išvengti pradedant savo verslą. Seminaras skirtas, pradedantiesiems ir jauniesiems verslininkams.

3 thoughts on “Seminarai

  1. Sveiki, labai noreciau apsilankyti nemokamuose seminaruose, bet gyvenu kitame mieste. Tikrai ne visi galetu ir gal but turetu galimybiu atvykti I Vilniu, pvz. is Klaipedos. Sakykite, gal artimiausiu metu galetumete seminarus organizuoti ir transliuoti internetu online? Tai labai patogu kaip susidomejusiems taip ir jums , nes auditorija zymiai padidetu.

  2. Sveiki,

    Sudomino seminaras „Kaip pradėti verslą?“ Gal kada planuojate jį pravesti Klaipėdoje? Mielai sudalyvaučiau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *