Reikalai sumauti ir Tau nesinori nieko daryti?

Kur gi man reklamuotis?
 
Būna tokių momentų, kai reikalai sumauti ir Tau tiesiog nieko nesinori daryti. Sėdi prie kompiuterio, naršai internete, „skrolini“ naujienų lentą facebooke, žiūri visus video vieną paskui kitą. Tu juk žinai kaip „tai“ būna.

Kartais tokie periodai trunka vieną dieną, bet kartais tave įtraukia ilgam.
 

Atitinkamai gimsta klausimas „Kaip pagaliau pradėti kažką daryti“?

1. Suvok, kad ši apatija laikina

Suprask tai ir priimk kaip natūralų reiškinį, kuris būdingas absoliučiai visiems žmonėms. Tokiomis akimirkomis svarbiausia nesmerkti ir nelinčiuoti savęs tokiais pasakymais kaip: „aš silpnavalis, aš negaliu, aš nemoku“. Pirmas dalykas, kurį turi padaryti tokioje būsenoje, tai pasakyti sau „Taip, dabar aš jaučiu neigiamas emocijas ir nieko nenoriu daryti. Aš tai suprantu ir žinau, kad ši būsena laikina ir anksčiau ar vėliau tai praeis.“.
 
2. Nesipriešink ir priimk emocijas

Kai nesipriešinsi ir priimsi emocijas, būdingas šiam laikotarpiui, galėsi pasakyti sau, kad tingėdamas Tu stovi vietoje. Jeigu per visą dieną nieko nepadarei, kas vestų prie siekiamo tikslo, tai Tu liksi tame pačiame taške, sėdėsi ir žiopsosi į kompiutero ekraną. Prisimink, kad darydamas tuo pačius veiksmus, Tu gausi vieną ir tą patį rezultatą.
 
3. Tavo lūkesčiai nelygu realybė

Suprask, kad Tavo gyvenimas ne visada bus toks, kokio Tu nori. Tu turi suvokti, kad tai yra Tavo gyvenimo dalis ir tai visiškai normalu. Juk dažniausiai įvykiai klostysis ne taip, kaip Tu norėtum, kad jie klostytųsi. Tave gali atleisti iš darbo, mylima moteris gali išeiti pas kitą vyrą. Tavo mylimas ir ištikimas šuo gali mirti. Taip, reikalai gali būti iš tikrųjų sumauti. Tu gali sėdėti ir skųstis, bet ar Tavo gyvenimas nuo to pagerės?
 
4. Niekas nepasikeis savaime

Tau teks atlikti tam tikrus veiksmus, juk gyvenimas nepasikeis savaime. Už tavo durų staiga neatsiras būrys karštų merginų, kurjeris staiga nepristatys laiško su nemokamu kvietimu tapti pelningos korporacijos akcininku. Mažai tikėtina, kad rytoj Tu staiga atsikelsi super geros nuotaikos ir padarysi visus darbus, kuriuos planuoji padaryti jau visą savaitę.
 
Turi pasakyti sau, jog jeigu rytojaus diena bus lygiai tokia pati kaip šiandien, tai kodėl nepradėjus veikti dabar?
 
Pakelk užpakalį nuo sofos ir pradėk ką nors daryti. Nereikia daryti visko iš karto, kadangi suprasi, kad tai sudėtingiau nei tau atrodė (o taip ir bus) ir greitai nudegsi. Tegul variklis gerai įkaista, pradėk tvarkyti savo reikalus „nuo pirmos pavaros“. Geriau pradėti nuo smulkesnių darbų, bet daryti tai reguliariai, tokiu būdu Tu ugdai savyje svarbiausią vyrišką principą – atlikti teisingus veikmsus nepriklausomai nuo aplinkybių ir neigiamų emocijų, kurios tave stabdo.
 
Praktikuodamas kartu visus šiuos 4 dalykus laikui einant Tu pradėsi pastebėti kiek daug sugebi padaryti ir kad Tau vis lengviau pavyksta patekti į reikiamą produktyvią būseną.

Šiandien tiek.
 
Draugai, jeigu šis straipsnis Jums buvo naudingas, įvertinkite paspausdami „Patinka“ arba „Dalintis“.


Gaukite „Verslas kitaip“ naujienas

Internetinio marketingo triukai

Sėkmingų sprendimų apžvalgos

Atviri ir motyvuojantys straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *