Partneriai versle

Partneris versle

Kaip geriau pradėti verslą, vienam ar su partneriu? Jeigu su partneriu, tai kur ji rasti?

Manau, verslą reikia tiesiog pradėti. Su partneriu ar be jo, nesvarbu. Kuo anksčiau pradėsi, tuo greičiau susikaupsi patirtį. Nes tik praktinė patirtis duoda rezultatą.

Šiais laikais yra labai daug informacijos, kurią galima gauti labai greitai ir dažniausiai nemokamai. Bet net turėdami didelį žinių bagažą, mes nepradedame veikti. Kodėl? Todėl, kad jaučiamės neužtikrintai. Mums atrodo, kad pradedami verslą vieni mes nesusitvarkysime. Tada puolame ieškoti verslo partnerių tarp draugų, šeimos narių, pažįstamų ir t.t.

Mums visą laiką atrodo, kad kiti žino viską geriau negu mes. Bet žinoti ir daryti yra skirtingi dalykai. Todėl, jeigu įsivaizduojamas partneris daug žino, bet realių rezultatų nėra, vargu ar jis galės padėti kuriant verslą.

Patyrę verslininkai dažnai sako, kad reikia vengti verslo su šeimos nariais ar draugais. Ir net žinodamas tai, aš vistiek pradėjau verslą su draugu. Nieko gero iš to nesigavo. Man atrodė, kad nesugebėsiu pradėti vienas, kad reikalingas partneris, kuris padės susitvarkyti su visais einamais darbais. Bet pačioje pradžioje tų darbų yra labai mažai, su jais puikiai gali susitvarkyti vienas žmogus.

Dar bijojau prisiimti atsakomybę – jeigu nepasiseks, tai ne aš vienas busiu už tai atsakingas.

Daugiau apie partnerius versle pasakoju video:

Jeigu nematote video spauskite šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=Q9IgrnrO3ow


Gaukite „Verslas kitaip“ naujienas

Internetinio marketingo triukai

Sėkmingų sprendimų apžvalgos

Atviri ir motyvuojantys straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *