Kaip aš pradėjau verslą turėdamas 400 Lt

Kaip pradėti verslą turint 400 Lt kišenėje (Video)

Dabartinį verslą pradėjau kai man buvo 23 metai. Iki tol buvo bandymai daryti savo projektus, bet nieko gero iš to nesigavo. Po kelių pirmų nesėkmių galvojau, kad verslas ne man. Tada susidariau nuomonę, kad verslą gali daryti tik tam tikro charakterio žmonės, kad verslininkais gimstama, o ne tampama.

Nusprendžiau, kad eisiu dirbti, kilsiu karjeros laiptais ir tenkinsiuosi tuo, ką turiu. Įsidarbinau vienoje įmonėje vadybininku, padirbėjau 5-6 mėnesius. Vėliau išvažiavau į užsienį. Ten irgi dirbau vadybininku, tik alga buvo didesnė. Bet visą tą laiką kankino jausmas, kad turiu daryti kažką savo, ir kuo toliau, tuo labiau norėjosi mesti viską ir vėl pabandyti save versle.

Taip ir padariau. Grįžau į Lietuvą ir pradėjau dabartinį projektą www.vyriskipapuosalai.lt. Tik šį kartą išsikėliau sau du pagrindinius kriterijus:

  1. Dirbti tik ties verslu ir nebandyti suderinti darbą ir verslą. Kaip bebūtų sunku neeiti į samdomą darbą.
  2. Daryti tol, kol bus rezultatas.

Ir buvo vienas tikslas: IŠMOKTI DARYTI VERSLĄ. Manau, kad šį tikslą pasiekiau, dabar yra kiti tikslai versle apie kuriuos pasakosiu šiame bloge ateityje.

Buvau teisus, negalima derinti veslo ir darbo. Todėl ankstesni bandymai ir nepasisegdavo. Tad, mano patarimas tiems, kad nori pradėti verslą arba derina jį su darbu, meskite darbą ir susikoncentruokite ties verslu. Taip, pradėti tokiu keliu daug sunkiau ir vistiek gali nepasisekti. Bet gerą projektą galima padaryti tik dirbant prie jo 100%. Ir jeigu nepasiseks, turėsite puikią patirtį, apie tai pasakojau pačiame pirmame įraše čia.

Ir pabaigai kviečiu susipažinti su mano video, kur pasakoju, nuo kiek aš investavau į savo verslą:

Jeigu nematote video spauskite šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=_LgftjtJqR4

Antrą dalį rasite čia – Į kurią reklamą geriausiai investuoti pinigus?


Gaukite „Verslas kitaip“ naujienas

Internetinio marketingo triukai

Sėkmingų sprendimų apžvalgos

Atviri ir motyvuojantys straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *